Avant Art Festival

To były piękne dni, po prostu piękne dni. Słowami tej znanej piosenki z należytym sentymentem wspominamy pracę dla Fundacji Avant Art pod dyrygenturą Kostasa Georgakopulosa. Przez kilka lat dbaliśmy o promowanie w mediach jednego z najważniejszych polskich festiwali prezentujących (między innymi) muzykę awangardową i eksperymentalną. Uczta dla serca i ucha. Obecnie Avant Art ma swoją odsłonę również poza Wrocławiem – w stolicy naszego kraju, Warszawie. Polecamy.

//

Polecam współpracę z Magdą. Działaliśmy razem wiele lat, a to z całą pewnością świadectwo bardzo udanej kooperacji. Z jej pomocą zbudowaliśmy mocną markę, jaką jest dzisiaj Avant Art Festival. Razem pracowaliśmy również na rzecz sceny muzycznej festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty.
Imponująca baza kontaktów Magdy i bardzo dobre relacje z dziennikarzami to ważne i cenne wartości dla każdej organizacji. Powinienem zakończyć słowami, że rekomenduję Magdę, ale to dużo za mało. Magda łączy profesjonalizm z emocją i miłością do sztuki, szczególnie do muzyki, co dla mnie jest niezwykle cenne.

Kostas Georgakopulos
Dyrektor Avant Art Festival

Materiały prasowe AAF