Jako FEST PROMO specjalizujemy się w media relations oraz kompleksowej promocji inicjatyw kulturalnych i społecznych.

Współpracujemy z instytucjami kultury, fundacjami i artystami, agencjami PR i eventowymi oraz profesjonalnymi podwykonawcami.

Cenimy emitentów dobrej energii i projekty społecznie pożyteczne. Lubimy pomagać. Dbamy o work–life balance. Od garsonek wolimy bluzy z kapturem. FEST PROMO jest naszym sposobem na dobre życie.

Założycielką FEST PROMO jest Magda Kotowska związana z branżą PR od 2009 roku.

Na koncie ma m.in. koordynację działań promocyjnych dla Europejskiej Stolicy Kultury (w tym Weekendu Otwarcia i dwunastu miesięcy z ponad tysiącem zróżnicowanych wydarzeń) oraz kierowanie kilkunastoosobowym działem promocji Biura Festiwalowego Impart.

Współpracowała także z wyjątkowymi festiwalami o renomie ogólnopolskiej lub/i międzynarodowej, z różnych dziedzin kultury. Wśród nich są m.in.: Avant Art, T-Mobile Nowe Horyzonty, Brave Festival, Jazz nad Odrą, MFT Dialog-WrocławEuropejska Noc Literatury, Wrocławskie Targi Dobrych Książek, Literacka Nagroda Europy Środkowej Angelus czy Wrocławska Nagroda Poetycka Silesius.

Jest byłą redaktor naczelną, a zarazem pomysłodawczynią i współautorką wcielenia do miejskiego obiegu Wrocławskiego Niezbędnika Kulturalnego – bezpłatnej polsko-angielskiej gazety kulturalnej, najważniejszego i jedynego obecnie informatora kulturalnego w mieście w takiej formule, wydawanego z powodzeniem przez Strefę Kultury Wrocław.

Pracowała dla takich marek i projektów jak Medicus, IKEA Wrocław, CH Korona, Arnsvalde VR, Pop Up Pavillon Goethe-Institut, Centrum Stworzone dla Zdrowia czy Dni Kultury Polskiej w Lizbonie.